OFERTA TECHNIKUM

Gimnazjalisto!

Szkoły Katolickie SPSK w Kutnie są właśnie dla Ciebie! Jesteśmy otwarci dla młodych ludzi z pasją, gdyż wierzymy, że tacy uczniowie będą się u nas czuli wyjątkowo.

Kim jesteśmy?

Szkoły Katolickie SPSK w Kutnie to szkoły z bogatą historią i wyjątkową atmosferą. Jednocześnie stawiamy na nowoczesność – właśnie tak podchodzimy do nauczania. Pozwolimy Ci rozwinąć skrzydła i pokażemy jak latać. Kształcimy aby wychowywać.

Dlaczego MY ?

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwijające klasy wieloprofilowe oraz wyjątkowe koła zainteresowań, które poszerzą Twoje horyzonty. Nasi uczniowie i absolwenci biorą czynny udział w życiu szkoły – wspieramy takie inicjatywy, gdyż wierzymy, że aktywność i zapał do działania są na wagę złota. Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, którą nasi uczniowie pomagają tworzyć. Życzymy Ci, abyś dokonał właściwego wyboru, ale jednocześnie liczymy na to, że nas wybierzesz. Czekamy na Ciebie

Naukę podstaw przedsiębiorczości realizujemy dwujęzycznie:w języku polskim i angielskim.
Będziemy prowadzić warsztaty z dietetyki.

Technikum:

  • technik informatyk
  • technik logistyk
  • technik ekonomista
  • technik reklamy
  • technik hotelarstwa
  • technik organizacji turystyki

Wszyscy uczniowie są przygotowani do egzaminu maturalnego, po zdaniu którego mogą się ubiegać o przyjęcie na dowolny kierunek studiów.

Każdy absolwent, po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu zawodowego, otrzymuje międzynarodowy certyfikat, uprawniający do podjęcia pracy na terenie UE lub też prowadzenia własnej działalności gospodarczej.